منابع کامل آزمون MSRT

کامل ترین منابع آزمون MSRT را در بخش منابع MSRT برایتان فراهم کرده ایم. بسته منابع آزمون MSRT وب سایت تست پارک شامل 3 بخش شنیداری ، گرامر و درک مطلب است که کلیه بخش های آزمون MSRT  و MHLE را پوشش می دهد. مواردی که در بسته آموزشی تست پارک ویژه آزمون MSRT  و MHLE موجود است به قرار زیر است :

 بخش شنیداری :

بخش شنیداری شامل فایل های صوتی به همراه متن در سطح بندی مختلف برای تقویت مهارت شنیداری و همچنین سوالات طبقه بندی شده از سطوح پایین تا سطح آمادگی برای آزمون MSRT  و MHLE  و سایر آزمون های زبان است.

فایل های صوتی شامل :

200 نمونه سوال شنیداری مکالمه کوتاه (short conversation) از ساده تا سخت + متن و سوالات

200 نمونه سوال شنیداری سخنرانی کوتاه (short talk) در زمینه های تخصصی و عمومی + متن و سوالات

100 فایل صوتی درک مطلب به همراه متن و سوالات : این سوالات مانند سوالات درک مطلب هستند با این تفاوت که متن در سوال نمایش داده نمی شود و فقط بر اساس فایل صوتی باید به سوالات پاسخ دهید

فایل های صوتی کتب تقویت دامنه لغات (504و1100وکلمات ضروری تافل و .........)


بخش گرامر :

برای تقویت گرامر دو جزوه خلاصه و کامل برای تقویت گرامر کاربردی و گرامر ویژه آزمون های زبان فراهم شده است.

جزوه خلاصه گرامر کاربردی شامل تمامی گرامر ضروری زبان انگلیسی است که به صورت خلاصه و کاربردی ارائه شده است. 

جزوه خلاصه گرامر ویژه آزمون زبان با توجه به نوع سوالات گرامر آزمون های زبان MSRT و  MHLE تهیه شده است و معمول ترین سوالات تا پیچیده ترین سوالات این بخش را پوشش می دهد.

دو جزوه خلاصه ،کل سوالات ممکن در آزمون های زبان را پوشش می دهد.


بخش درک مطلب :

برای تقویت مهارت درک مطلب در این بخش علاوه بر فراهم کردن منابع لغات ضروری این بخش (504 و 1100 و 3000 کلمه آکسفورد و کلمات ضروری تافل)  ، نمونه سوالات درک مطلب آزمون های زبان MSRT و  MHLE و آزمون زبان تافل برای تمرین آماده شده اند.

.