آزمون آیلتس دو نوع متفاوت عمومی و آکادمیک  دارد. هر دو آزمون ساختار یکسانی دارند ولی سوالات متون و سختی آزمون آکادمیک بیشتر است. هر دو آزمون شامل 4 بخش درک مطلب متنی ، آزمون شنیداری ، آزمون نوشتاری و آزمون مصاحبه گفتاری هستند. شبیه ساز این آزمون در سایت تست پارک فراهم شده است.


تعداد سوالات و زمان آزمون آیلتس

درک مطلب متنی : 40 سوال و 60 دقیقه زمان

آزمون شنیداری : 40 سوال و 60 دقیقه زمان

آزمون نوشتاری : نوشتن دو انشا و 60 دقیقه زمان

درک گفتاری : 11 تا 14 دقیقهآزمون های آزمایشی آیلتس

آزمون های آنلاین آیلتس کاملا منطبق با آزمون اصلی هستند و تمرین های تست پارک شامل شنیداری ،درک مطلب ، نوشتاری و گفتاری آن بسیار شبیه آزمون اصلی هستند.

همراه با تصحیح کامل بخش نوشتاری و گفتاری توسط کارشناس

نام آزمون آزمایشیهزینه ثبت نام
آزمون اول آیلتس 60 هزار تومانخرید آنلاین 
آزمون دوم آیلتس 60 هزار تومانخرید آنلاین 
آزمون سوم آیلتس 60 هزار تومان
 
آزمون چهارم آیلتس 60 هزار تومان
 
آزمون پنحم آیلتس 60 هزار تومان
 راهکار جامع موفقیت در آزمون های تافل و آیلتس

در این بخش از تست پارک راهکار جامع موفقیت در آزمون های آیلتس و  تافل را آماده کردیم. هر دو آزمون از چهار بخش ریدینگ ، شنیداری ، گفتاری و نوشتاری تشکیل شده اند. در این بخش راهکار های جامع موفقیت در آزمون های زبان تافل و آیلتس ، معرفی منابع کامل ، نکات کلیدی ، راهکار های تقویت قدرت نوشتاری و گفتاری در این آزمون ها و شیوه های موفقیت کلی را توضیح داده ایم.

این متون با همکاری پی اچ دی پارس آماده شده اند. برای مطالعه متن کامل به آدرس این وب سایت مراجعه فرمایید.

 پی اچ دی پارس 

راهنمای خرید آنلاین

برای خرید آنلاین آزمون های آیلتس سایت تست پارک می توانید بعد از ورود به سایت با نام کاربری خود ، از بخش خرید آزمون ، آزمون های دلخواه خود را خریداری نمایید. خرید آنلاین از کارت تمام بانک ها امکانپذیر است .


 خرید آنلاین 
با خرید آنلاین بلافاصله آزمون ثبت نامی برای شما فعال می شود اما در صورتی که امکان خرید اینترنتی ندارید می توانید از روش پرداخت دستی و ثبت فیش استفاده نمایید . 


پس از اینکه آزمون های برای شما فعال شد شما می توانید هر زمانی که تمایل داشتید آنها را انجام دهید و محدودیت زمانی برای تاریخ برگزاری آزمون های آزمایشی ندارید.