شبیه ساز آنلاین آزمون MHLE در سایت تست پارک که کاملا منطبق با آزمون زبا وزارت بهداشت است به شما کمک می کند تا با آمادگی بهتر برای آزمون و آشنایی با سوالات و نحوه برگذاری آزمون ، نمره بهتری در آزمون اصلی بدست بیاورید. 

مواد آزمون MHLE

آزمون mhle  متشکل از 100 سوال است. 30 پرسش درک مطلب شنیداری ، 40 پرسش ساختار ، واژگان و دستور و 30 پرسش درک مطلب . این آزمون نمره منفی ندارد و نمره نهایی آن از 100 محاسبه می شود.

آزمون های آزمایشی آنلاین MHLE

آزمون های آنلاین MHLE به شما کمک می کند تا با خیالی راحت در آزمون های اصلی MHLE شرکت کنید و به موفقیت برسید. آزمون های آنلاین MHLE کاملا منطبق با آزمون اصلی وزارت بهداشت هستند و تمرین های شنیداری و گرامر و درک مطلب بسیار شبیه آزمون اصلی هستند. 

نام آزمون آزمایشیهزینه ثبت نام
یک آزمون MSRT10 هزار تومانخرید آنلاین 
پنج آزمون MSRT   سطح متوسط 25 هزار تومان
(وزارت علوم)
خرید آنلاین 
پنج آزمون MHLE   سطح متوسط 25 هزار تومان
(وزارت بهداشت)
خرید آنلاین 
پنج آزمون MSRT   سطح سخت 25 هزار تومان
(وزارت علوم)
خرید آنلاین 
پنج آزمون MHLE   سطح سخت 25 هزار تومان
(وزارت بهداشت)
خرید آنلاینراهنمای جامع موفقیت در آزمون MSRT  و MHLE

راهکار ویژه موفقیت در آزمون های زبان که منجر به موفقیت تضمینی خواهد شد را در این پست برایتان آماده کردیم. این راهکار با همکاری وب سایت های پی اچ دی پارس  و تست پارک در پنج بخش آماده شده است. معرفی منابع ضروری آزمون MSRT  و MHLE ، نمونه سوالات رایگان این آزمون ها ، منابع رایگان موجود در وب سایت های دیگر ، راهکار های تقویت مهارت های زبان و شنیداری و آزمون های آزمایشی تست پارک از اجزا این راهکار هستند. مقاله کامل را در وب سایت پی اچ دی پارس مطالعه بفرمایید  :

 راهنمای جامع موفقیت در آزمون MSRT  و MHLEراهنمای خرید آنلاین

برای خرید آنلاین آزمون های MHLE سایت تست پارک می توانید بعد از ورود به سایت با نام کاربری خود ، از بخش خرید آزمون ، آزمون های دلخواه خود را خریداری نمایید. خرید آنلاین از کارت تمام بانک ها امکانپذیر است .


 خرید آنلاین 
با خرید آنلاین بلافاصله آزمون ثبت نامی برای شما فعال می شود اما در صورتی که امکان خرید اینترنتی ندارید می توانید از روش پرداخت دستی و ثبت فیش استفاده نمایید . 


پس از اینکه آزمون های برای شما فعال شد شما می توانید هر زمانی که تمایل داشتید آنها را انجام دهید و محدودیت زمانی برای تاریخ برگزاری آزمون های آزمایشی ندارید.