راهنمای شرکت در آزمون های آنلاین تست پارک

برای شرکت در آزمون های آزمایشی تست پارک در بخش های MSRT -MHLE    پس از ثبت نام در سایت و ورود به پروفایل کاربری باید آزمونهای مد نظر خودتان را انتخاب نمایید . پس از پرداخت وجه آزمون قادر به انجام آزمون شبیه سازی شده MSRT - MHLE  خواهید بود.

شرکت در آزمون آنلاین شبیه سازی شده از مراحل زیر :

1-      کلیک بر روی دکمه ادامه در سمت چپ آزمونی که قصد شرکت دارید

2-      کلیک بر دکمه شروع فرآیند آزمون

3-      پاسخ دادن به سوالات و ثبت هر برگه

در آزمون های MSRT-MHLE  ابتدا باید به 30 سوال گرامر در سطوح مختلف پاسخ دهید

سپس در بخش شنیداری این آزمون ها باید به یک فایل صوتی گوش دهید که سوال نیز در فایل صوتی پخش می شود و شما باید فقط با توجه به شماره سوال و گزینه هایی که مشاهده می نمایید جواب درست را انتخاب نمایید .

21 سوال در بخش شنیداری سوالات شنیداری مکالمه کوتاه هستند که پس از پخش شدن یک مکالمه کوتاه میان دو نفر یه سوال پرسیده می شود که شما باید گزینه درست را در وب سایت تست پارک علامت بزنید .

9 سوال پایانی بخش شنیداری از سه سخنرانی کوتاه که هر کدام سه سوال مطرح می کنند تشکیل شده است . شما باید در این بخش به هر  سخنران به دقت گوش دهید و به سه سوال مطرح شده در هر یک پاسخ دهید . سرعت عمل و مهارت شنیداری در این بخش نقش کلیدی دارند .

توجه داشته باشید که کلیه سوالات بخش شنیداری در یک فایل صوتی هستند و پشت سر هم پخش خواهند شد.

در بخش آخر باید به چهار متن درک مطلب که هرکدام 10 سوال دارند و در مجموع به 40 سوال درک مطلب پاسخ دهید. متن های درک ملب نسبتا بزرگ هستند و سرعت عمل در این بخش بسیار ضروری است .

با آرزوی موفقیت در آزمون های MSRTو MHLE

 ثبت نام در آزمون های آنلاین تست پارک Copyright © 2016-2017. All Rights Reserved.

تمامی حقوق محتوای این وب سایت متعلق به تست پارک است و هر گونه کپی برداری ممنوع و پیگرد قانونی دارد.


طراحی سایت  سامانه آزمون ساز  دناکو