آزمون آزمایشی آنلاین تافل


ابزاری برای آزمون آزمایشی آنلاین تافل توسط تیم تست پارک تهیه شده و در دسترس داوطلبان آزمون تافل قرار دارد. این آزمون به صورت آنلاین و در سایت تست پارک انجام می شود. سوالات آزمون برگرفته از سوالات آزمون های تافل پیشینن هستند و کاملا منطبق بر آزمون واقعی هستند. برای ثبت نام در آزمون آنلاین تافل می بایست در سایت تست پارک ثبت نام کنید یا اگر عضو هستید وارد پنل کاربری خود شوید.


آزمون آزمایشی آنلاین تافل (TOEFL)
(( آزمون آزمایشی تافل آی بی تی TOEFL iBT))
98 هزار تومان خرید و شروع آزمون 


با توجه به هزینه بالای آزمون تافل (225 دلار) بهتر است پیش از ثبت نام در آزمون اصلی از مهارت خود آگاهی پیدا کنید و تخمینی از نمره تافل خود بدست آورید. همینطور نقاط قوت و ضعف خود را بشناسید و پیش از آزمون واقعی روی آن ها کار کنید. بهترین ابزار برای انجام این کار حال حاضر ابزار تست پارک است که از طریق لینک زیر در دسترس شماست.


آزمون آزمایشی آنلاین تافل (TOEFL)
(( آزمون آزمایشی تافل آی بی تی TOEFL iBT))
98 هزار تومان خرید و شروع آزمون نمرات بخش های مختلف این آزمون دقیقا مانند نمرات آزمون تافل هستند و بر اساس جدول زیر محاسبه می شوند.

Section No. Questions Score
Reading 35-55 30
Listening 35-55 30
Speaking 6 30
Writing 2 30
Total score 120

بنابراین، با انجام این آزمون، نمره تافل شما از 120 محاسبه می شود. همینطور نمره هر کدام از مهارت های Reading، Listening، Speaking و Writing به صورت جداگانه و از 30 به شما اعلام می شود.


آزمون آزمایشی آنلاین تافل (TOEFL)
(( آزمون آزمایشی تافل آی بی تی TOEFL iBT))
98 هزار تومان خرید و شروع آزمون 

لازم به ذکر است که نمرات بخش های Reading و Listening بلافاصله با اتمام آزمون به شما اعلام می شود ولی بخش های Speaking و Writing و نمره کل تافل شما پس از تصحیح توسط کارشناس تا 72 ساعت پس از آزمون در پنل کاربری شما قرار می گیرد. اگر می خواهید برای آزمون تافل ثبت نام کنید یا اینکه برای آزمون تافل ثبت نام کرده اید، همین حالا در آزمون های آزمایشی تافل در تست پارک ثبت نام کنید، نقاط قوت و ضعف خود را بشناسید و با آمادگی بالاتر وارد آزمون واقعی شوید.