لیست کنکور های ثبت نام شده شما

برای مشاهده جزئیات کنکور ها و شروع کنکور روی دکمه ادامه... در سمت چپ کنکور کلیک نمایید.

شناسه کنکور عنوان کنکور تاریخ ثبت نام تاریخ انجام نمره کنکور

کنکور های آزمایشی تست پارک - اصل سوالات کنکور سالهای قبل

کنکور آزمایشی آنلاین


برای ثبت نام در پنج مرحله کنکور آزمایشی آنلاین رشته ریاضی فیزیک کلیک نمایید.

30 هزار تومان

 خريد آنلاين توضیحات


برای ثبت نام در پنج مرحله کنکور آزمایشی آنلاین رشته تجربی کلیک نمایید.

30 هزار تومان

 خريد آنلاين  توضیحاتبرای ثبت نام در پنج مرحله کنکور آزمایشی آنلاین رشته انسانی کلیک نمایید.

30 هزار تومان

 خريد آنلاين  توضیحاتبرای ثبت نام در پنج مرحله کنکور آزمایشی آنلاین رشته هنر کلیک نمایید.

30 هزار تومان

 خريد آنلاين  توضیحاتبرای ثبت نام در پنج مرحله کنکور آزمایشی آنلاین رشته زبان کلیک نمایید.

30 هزار تومان

 خريد آنلاين  توضیحات

موفقیت در کنکور با انجام آزمون های آزمایشی منظم در تست پارک

کارشناسان تست پارک ابزاری برای برگزاری آزمون های آزمایشی آنلاین کنکور ارائه کرده اند. این ابزار شامل کنکور آزمایشی آنلاین تجربی، کنکور آزمایشی آنلاین ریاضی، کنکور آزمایشی آنلاین انسانی، کنکور آزمایشی آنلاین زبان و کنکور آمایشی آنلاین هنر است. در این ابزار، از سوالات واقعی کنکور سالهای گذشته استفاده می شود تا اینکه بیشترین شباهت به کنکور واقعی را داشته باشد. داوطلبان می توانند با ثبت نام چند مرحله آزمون آزمایشی آنلاین تست پارک بسیاری از موانع موفقیت در کنکور برطرف کنند. انجام آزمون های آزمایشی آنلاین تست پارک باعث کاهش استرس، افزایش اعتماد به نفس در مواجه شدن با چند سوال پی در پی سخت، اقزایش دقت در تست زنی و تمرین تکنیک های تست زنی و افزایش قدرت مدیریت زمان هستند. برای خرید و شروع آزمون های آزمایشی آنلاین تست پارک برای رشته های مختلف روی لینک های زیر کلیک کنید:

خرید 5 مرحله آزمون آزمایشی آنلاین کنکور تجربی و افزودن به پنل کاربری تست پارک (30 هزار تومان)

خرید 5 مرحله آزمون آزمایشی آنلاین کنکور ریاضی و افزودن به پنل کاربری تست پارک (30 هزار تومان)

خرید 5 مرحله آزمون آزمایشی آنلاین کنکور انسانی و افزودن به پنل کاربری تست پارک (30 هزار تومان)

خرید 5 مرحله آزمون آزمایشی آنلاین کنکور زبان و افزودن به پنل کاربری تست پارک (30 هزار تومان)

خرید 5 مرحله آزمون آزمایشی آنلاین کنکور هنر و افزودن به پنل کاربری تست پارک (30 هزار تومان)

شباهت کنکور به تمامی آزمون های آزمایشی:

شاید تا به حال با داوطلبانی مواجه شده باشید که وقتی صحبت از کنکور به میان می‌آید ناگهان دچار استرس و اضطراب می‌شوند. بسیاری از این داوطلبان، کسانی هستند که مطالعه خوبی داشته و از آمادگی لازم برای کنکور نیز برخوردارند، اما خودشان هم علت این موضوع را نمی‌دانند. اضطراب امتحان، نوعی خود اشتغالی ذهنی است که خود کم انگاری و تردید در مورد توانایی¬های فرد را با خود به همراه دارد و اغلب باعث ارزیابی منفی و عدم تمرکز حواس و واکنش¬های جسمانی نامطلوب می‌شود، و این موضوع در نهایت باعث می‌شود تا شما نتیجه واقعی زحمات و معلومات خود را نگیرید.

با اینکه سطحی از استرس برای انجام بعضی از کارها، از جمله امتحان دادن، طبیعی است، اما حتماً باید به این نکته توجه کنید که کنکور هم آزمونی مانند دیگر آزمون‌هاست و هیچ تفاوتی با بقیه آنها ندارد. بسیاری از داوطلبان سال‌های گذشته که کنکور را تجربه کرده‌اند این مطلب را تایید می‌کنند، و حتی برخی از آنان که دچار استرس بوده‌اند، اکنون با یادآوری این موضوع و علت استرس خود تعجب می‌کنند. اگر داوطلبی هستید که در زمان آمادگی برای کنکور دچار استرس بوده و احساس می‌کنید که ممکن است این استرس در جلسه آزمون نیز به سراغتان بیاید، باید از همین الان برای برطرف کردن این مشکل تلاش کنید و به مطالبی که در زیر اشاره می‌شود، هم در تست‌زنی سرعتی خود در منزل، هم در آزمون‌های آزمایشی و نیز در جلسه کنکور توجه داشته باشید.

باز هم تکرار می‌کنیم که کنکور هم آزمونی همانند سایر آزمون‌های دیگر شماست و حتی ممکن است آسان‌تر از بعضی از آنها باشد؛ در ضمن، وجود اندکی اضطراب، میزان یادگیری و دقت شما برای پاسخگویی به سؤالات را بیشتر می‌کند. اضطراب هنگامی نگران کننده است که در عملکرد فرد تاثیر منفی داشته باشد؛ البته مرز بین اضطراب طبیعی و غیرطبیعی را باید شناسایی کرد و درصدد رفع آن برآمد. در زیر به مسایل مهمی که باعث می‌شود تا برخی از داوطلبان در جلسه کنکور دچار استرس شوند، می‌پردازیم:

مواجه شدن با چند سؤال دشوار

یکی از مهم‌ترین عوامل دستپاچگی داوطلبان در آزمون، وجود چند سؤال پی در پی مشکل در دفترچه است؛ در چنین مواقعی، دانش‌آموزانی که بیشتر مطالعه کرده‌اند بیشتر آسیب می‌بینند؛ زیرا عده‌ای از آنان فکر می‌کنند که آموخته‌ها و زحمات آنها کافی نبوده است و عده‌ای دیگر می‌خواهند به تمام یا اکثر سؤال‌ها پاسخ صحیح دهند. بد نیست بدانید برخی از کسانی که در بهترین و دشوارترین رشته‌های دانشگاهی قبول شده‌اند، در بعضی از درس‌ها نمره کمتر از ۴۰ درصد به دست آورده‌اند؛ در چنین شرایطی، اگر دیدید که نمی‌توانید به چند سؤال متوالی پاسخ دهید، خود را نبازید، و مطمین باشید که این مساله کاملاً اتفاقی است و هرگز به معنای عدم تسلط و توانایی شما در پاسخ دادن به سایر سؤالات نیست. هر آزمون، مجموعه‌ای از سؤالات آسان تا سخت است و کسی موفق‌تر است که به سؤالات آسان و متوسط پاسخ گوید؛ از طرفی به اندازه‌ زمان و انرژی‌ای که صرف مطالعه‌ یک درس کرده‌اید، از خود توقع داشته باشید و تصور نکنید که باید تمام مطالب یک درس یا یک بخش را به یاد داشته باشید.

مطمین باشید که دیگران هم وضع شما را دارند. اعتماد به نفس خود را حفظ کنید و با خود بگویید وقتی که این سؤال‌ها برای من دشوار است، وای به حال دیگران! گفتن چنین سخنانی باعث می‌شود تا بر اعصاب خود مسلط شوید و درست مانند یک شطرنج باز ماهر یا یک فرمانده نظامی، در سخت‌ترین شرایط تصمیم بگیرید که چه کار کنید و بدانید که بهترین کار در هر لحظه کدام است؛ پس تست مشکل را که قادر به پاسخگویی آن نیستید رها کنید و بدون پریشانی و با قدرت، به پاسخگویی به بقیه سؤالات ادامه دهید.

بی‌اعتمادی نسبت به خود، توانایی‌ها و قابلیت خود

یکی از مهم‌ترین عواملی که برخی از شما داوطلبان را در آزمون دچار استرس می‌کند، بی‌اعتمادی نسبت به خود، توانایی‌ها و قابلیت‌های خودتان است. این مشکل ممکن است که در بیشتر کارها و مقاطع مهم زندگی، شما را از رسیدن به هدفتان باز دارد؛ پس اگر دچار چنین مشکلی هستید، از همین امروز تلاش کنید تا بدون توجه به نظر دیگران، به خود و توانایی هایتان ایمان بیاورید؛ اما اگر با وجود تلاش و کوشش قابل ملاحظه برای کنکور، احتمال می‌دهید که ممکن است در جلسه آزمون نیز دچار چنین احساسی شوید، فقط به این فکر کنید که شما تلاش زیادی برای آمادگی در این آزمون کرده‌اید و در تست زنی‌های قبلی خود هم بخوبی از عهده امتحان برآمده‌اید؛ پس کنکور نیز تفاوتی با آزمون‌های قبلی ندارد و شما باز هم موفق خواهید شد. لحظه‌ای که این احساس به سراغتان می‌آید چشمانتان را ببندید و به توانایی‌هایتان در لحظاتی فکر کنید که کارهای سختی انجام داده و تحسین همگان را برانگیخته‌اید. همیشه به خاطر داشته باشید که خدا با شماست و اجازه نمی‌دهد تا زحمات شما از بین برود.

یکی از مشکلات مهمی که باعث استرس و اضطراب داوطلبان کنکور می‌شود توقعاتی است که خانواده‌ها و یا خود فرد، بدون سنجش توانایی و اطلاعات فرد، از او دارند. همه خانواده‌ها، بدون اینکه به توانایی‌های او توجه کنند، دوست دارند که فرزندان آنها در بهترین رشته‌ها و دانشگاه‌ها مشغول به تحصیل شوند. ابراز چنین احساسی به داوطلبان، باعث می‌شود تا آنان با استرس بیشتری به کنکور نگاه کنند، و وقتی فکر کنند که نمی‌توانند چنین توقعاتی را برآورده کنند دچار اضطراب شوند. این تفکرات می‌تواند در کنکور نیز سراغ بیشتر داوطلبان بیاید، اما نوع برخورد با این موضوع است که داوطلبان را از یکدیگر تمایز می‌دهد. اولاً در جلسه آزمون، افکار خود را مدیریت کنید و از رسوخ هر فکر اضافه‌ای به ذهن خود جلوگیری کنید؛ با وجود این، وقتی با چنین افکار مخربی در آزمون مواجه شدید، چند نفس عمیق بکشید و با خود بگویید که من تمام تلاش خود را می‌کنم تا به هدفی که دارم برسم و مطمینم که این گونه خواهد شد؛ اما به این موضوع نیز ایمان دارم که خدای بزرگ، برای من بهترین‌ها را مقدر کرده است و هر اتفاقی که بیفتد، به صلاح من و در مسیر خوشبختی و شادکامی من است.

مطمین باشید که این سخنان، فقط حرف¬هایی برای دلگرمی دادن به شما نیست. بارها با افرادی مواجه شده‌ایم که در رشته یا دانشگاهی، که خود یا والدینشان به تحصیل در آنها علاقه‌مند بوده‌اند، پذیرفته نشده و بعدها متوجه شده‌اند که این موضوع چقدر به نفع آنان بوده است.

نگاه کردن به خانه‌های سفید پاسخنامه و آمارگیری از سؤالاتی که قادر به پاسخگویی آنها نبوده‌اید

یکی از کارهای اشتباهی که برخی از داوطلبان کنکور انجام می‌دهند، نگاه کردن به خانه‌های سفید پاسخنامه و آمارگیری از سؤالاتی است که قادر به پاسخگویی آنها نبوده‌اند. این موضوع باعث می شود تا اگر شما به تعدادی از سؤالات پاسخ نداده‌اید، دچار استرس شده و نتوانید بخوبی به بقیه سؤالات نیز پاسخ دهید. در هنگام پاسخگویی به سؤالات، تنها هدفتان تمرکز بوده و سعی‌تان در استفاده از تمام آموخته‌هایتان باشد و اجازه ندهید که افکار مخرب و منفی، با انرژی‌ای که از شما می‌گیرند، مانع از نتیجه‌گیری مطلوبتان شوند؛ تا به نتیجه‌ای که شایسته‌ میزان مطالعات و سواد شماست دست یابید.

سعی کنید که اصلاً پاسخنامه خود را (مگر برای تطبیق شماره سؤالات با جواب‌ها) بررسی نکنید، و اگر این موضوع اتفاق افتاد و شما به سؤالاتی پاسخ نداده بودید، اصلاً دچار پریشانی نشوید و خودتان را مطمین کنید که بقیه داوطلبان هم ممکن است به این¬گونه سؤالات پاسخ نداده باشند؛ پس اجازه ندهید که افکار مخرب، تمرکز شما را به هم زده و در شما اضطراب ایجاد کند؛ به علاوه، برای رفع این مشکل، خود را از قبل برای پاسخ ندادن به بعضی از سؤالات آماده کنید.

برای کم شدن استرس و دستپاچگی در کنکور، به نکات زیر توجه کنید:

- اگر از جمله داوطلبانی هستید که زیاد دچار استرس می‌شوید و احتمال می‌هید که در جلسه کنکور نیز استرس شما باعث ایجاد مشکل برای شما گردد، سعی کنید که تمرینات آرام کردن خود را از هم اکنون شروع کنید. یکی از راه‌های آرام کردن این است که فضای جلسه را تصویرسازی ذهنی کنید و این¬گونه تصور کنید که در جلسه امتحانی نشسته‌اید و با سؤالاتی با درجات دشواری مختلف روبرو هستید؛ بر این اساس، ‌ابتدا با کشیدن نفس‌های عمیق (سه شماره دم همراه با سه شماره بازدم) و شل کردن عضلات بدن و در نظر گرفتن زمان لازم، شروع به پاسخ‌دهی کنید. در صورتی که داوطلبی نتوانست با انجام یکباره این کار، بر اضطراب خود غلبه کند، باید دوباره این مراحل را تکرار کند و آن قدر این موضوع باید تکرار شود که داوطلب در زمان پاسخ‌دهی به سؤالات، احساس راحتی داشته باشد.

- یکی از راه‌های کاهش استرس، انجام تست‌زنی سرعتی با شرایط کنکور در خانه است. این موضوع به شما کمک می‌کند تا خود را بخوبی محک زده و به توانایی‌های خود بیشتر اطمینان پیدا کنید؛ البته فراموش نکنید که به دلیل نزدیکی به زمان برگزاری آزمون، پاسخگویی اشتباه به این سؤالات نباید باعث استرس مضاعف و نگرانی شما شود، بلکه باید سعی کنید که با آرامش برای رفع اشکالات خود در این¬گونه از آزمون‌ها، خود را بخوبی برای کنکور آماده کنید.

- یک روش مؤثر برای برخورد با موقعیت‌های استرس آور، شمارش تا عدد ده است. انجام ایـن کار کمک می‌کند که از لحاظ فکری و روانی، از آن لحظه استرس آور دور شوید و ده ثـانـیه به شما وقت می‌دهد تا از آن شرایط، خود را رها کنید.

- اگر دچار استرس شدید، برای مدت کوتاهی چشمانتان را ببندید و چیزی را فشار دهید. معمولاً فشردن چیزی با دسـت، بـاعـث کاهـش استرس و دغدغه خاطر می‌گردد. در آزمون می‌توانید با فشردن یک پاک‌کن، استرس خود را کمتر کنید. تنفس، به جز داشتن اثرات حیات بخش، می¬تواند در آرام نـمودن شما نیز بسیار مؤثر باشد. هنگام استرس می‌توانید چند نفس عمیق کشیده و خود را از لحاظ جسمانی و روانی آرام کنید. پس از چند تنفس عمیق، قدم بعدی، داشتن مکالمه مثبت با خود است. می‌توانید به خود بگویید: «من همه این تست‌ها را در خانه بخوبی پاسخ می‌دادم، و اگر دوباره برگردم و با آرامش بیشتری بخوانم، حتماً می‌توانم جواب آنها را پیدا کنم.»

- به تغذیه و خواب خود در روزهای منتهی به کنکور، اهمیت بیشتری دهید. سعی کنید که ساعات خواب خود را تنظیم کرده و به اندازه کافی استراحت کنید. هیچ چیز به اندازه یک خواب راحت، نمی‌تواند دانسته‌های شما را تثبیت کند. در روزهای منتهی به کنکور، سعی کنید که تعداد دفعات صرف غذای خود را افزایش دهید؛ اما حجم غذایی را که می‌خورید کاهش داده و از غذاهای سبک و مقوّی استفاده کنید. گیاهان دارویی، مانند گل گاو زبان، به لیمو و بابونه، می‌توانند آرامش بیشتری به شما بدهند؛ پس در صورت امکان، از این گیاهان همراه چای خود استفاده کنید.

در پایان باز هم تاکید می‌کنیم که کنکور، آزمونی همانند سایر آزمون‌هایامتحانات دیگر شماست؛ پس اصلاً و در هیچ مرحله‌ای از این آزمون، دچار استرس و دستپاچگی نشوید. ضمناً به خودتان و تلاشتان اطمینان داشته باشید و بدانید که خدا با شماست. مثبت اندیشی کنید و به خود بقبولانید که مسیر زندگی شما در بهترین راه ممکن قرار گرفته است و کنکور، یکی از گذرگاه‌های این مسیر است.

چرا باید در آزمون آزمایشی شرکت کنیم؟

آزمون آزمایشی مهم‌ترین ابزار برای جهت‌دهی متقاضی کنکور به سمت موفقیت است. این را بعد از مشاوره و صحبت با بیش از هزار نفر از داوطلبان کنکور در سال‌های مختلف می‌توانیم با اطمینان ادعا کنیم. به قدری اهمیت وجود آزمون آزمایشی بالاست که تصمیم گرفتیم به طور جداگانه برای این ابزار چند خطی بنویسیم تا آگاهانه در مورد آن تصمیم بگیرید.

برای تشریح موضوع باید بگیم آزمون آزمایشی (Mock Test) دارای مشخصه‌هایی فیزیکی و معنوی است که کمک به تسریع آماده شدن داوطلب برای امتحان اصلی می‌کند. در ادامه به مهم‌ترین این ویژگی‌ها می‌پردازیم:

مهم ترین ویژگی‌های یک آزمون آزمایشی

1-مدیریت دفترچه آزمون

یکی از مشکلاتی که داوطلب‌ها سر جلسه آزمون اصلی دارند این است که نمی‌دانند بهتر است با چه درسی استارت بزنند و دفترچه را چطور و با چه ترتیب دروسی پیمایش کنند. این موضوع جزو موضوعات استراتژیک آزمون است و فرد به فرد تقریبا می‌تواند متفاوت باشد.

به طور کلی استراتژی فرد باید این باشد که دفترچه را با درسی در آن مسلط است شروع کند، و یک درسی که قرار است فقط در یک دور تست‌هاش رو جواب دهد را در وسط کار قرار دهد و … این یعنی باید انقدر در کنکور آزمایشی آزمون و خطا (Try and Error) کنیم تا به نتیجه شخصی برسیم.

2-مدیریت زمان دفترچه

یکی از مهم‌ترین استراتژی‌های جلسه آزمون این است که دفترچه آزمون را چطور مدیریت زمان کنیم؟ برای هر درس چقدر زمان بگذاریم و چند بار به آن درس مراجعه کنیم؟ مثلا اگر تصمیم دارم برای ریاضی 50 دقیقه زمان بگذارم آیا این زمان کافی است یا اصلا زیاد است و اگر کافی است آیا کل این زمان را در یک بار صرف کنم برای ریاضی یا رفت و برگشت کنم روی دفترچه؟ مثلا بهتر است یک ۳۵ دقیقه و یک ۱۵ دقیقه اختصاص بدهم یا یک ۴۰ دقیقه و یک ۱۰دقیقه؟ این موارد جزء استراتژی‌های فردی است و خود فرد باید در جلسه آزمون آزمایشی با آزمون و خطا به آن برسد.

مدیریت زمان در آزمون آزمایشی کنکور

3-مدیریت استرس

یکی دیگر از موارد مهمی که باید در آزمون‌های شبیه‌ساز تمرين شود، مديريت استرس و ساختار ذهن است. خيلي از افراد که واقعا از لحاظ دانش و تسلط روی مطالب درسی قوی هستند در جلسه آزمون دچار اضطراب‌های پیش‌بینی نشده می‌شوند (به هر دلیلی). به دلیل اینکه با آن‌ها آشنا نیستند نمی‌دانند باید چطور این موضوع را مدیریت کنند و در عین شایستگی نمی‌توانند رتبه خوبی را کسب کنند. این موضوع و کلیه مواردی که می‌تواند فرد را دچار استرس کند باید در جلسات آزمون آزمایشی تمرین شود. انجام چندمرحله آزمون های آزمایشی آنلاین تست پارک می تواند در کنترل استرس در جلسه کنکور بسیار مفید باشد.

خرید 5 مرحله آزمون آزمایشی آنلاین کنکور تجربی و افزودن به پنل کاربری تست پارک (30 هزار تومان)

خرید 5 مرحله آزمون آزمایشی آنلاین کنکور ریاضی و افزودن به پنل کاربری تست پارک (30 هزار تومان)

خرید 5 مرحله آزمون آزمایشی آنلاین کنکور انسانی و افزودن به پنل کاربری تست پارک (30 هزار تومان)

خرید 5 مرحله آزمون آزمایشی آنلاین کنکور زبان و افزودن به پنل کاربری تست پارک (30 هزار تومان)

خرید 5 مرحله آزمون آزمایشی آنلاین کنکور هنر و افزودن به پنل کاربری تست پارک (30 هزار تومان)

4-شبیه‌سازی فیزیکی

از موارد معروفی که همه با آن آشنا هستیم، شبیه‌سازی فیزیکی است که کمک می‌کند تا تمرین داشته باشیم سر جلسه اصلی ساعت‌ها بدون داشتن هیچ استراحتی گردن خود را پایین بندازیم و یک امتحان طاقت فرسا را پاس کنیم. مثل یک ورزش سنگین است و باید برای آن از قبل تمرین داشته باشیم.

5- ارزیابی عملکرد نسبت به خودمان و نسبت به رقبا

اگر قرار باشد فقط بخوانیم و بخوانیم و بخوانیم بدون آنکه بدانیم آیا این شیوه و حجم مطالعه کافی است و اصلا مزیت رقابتی ایجاد میکند یا نه، قطعا در یک مسیر شانسی وارد شدیم یعنی ممکن است نتیجه بگیریم یا نگیریم. برای آگاه بودن از وضعیت و ترند مطالعه خودمان لازم است که حتما به طور مستمر و در بازه زمانی مشخص (Periodical) از خودمان آزمون بگیریم که هم وضعیت شخصی‌مان در تک تک دروس مشخص گردد هم نسبت به سایر رقبا مشخص گردد تا برنامه‌ریزی‌های آتی براساس آن صورت گیرد. آزمون های آزمایشی آنلاین تست پارک بر اساس وضعیت سالهای گذشته، رتبه داوطلب را نیز تخمین می زنند.

خرید 5 مرحله آزمون آزمایشی آنلاین کنکور تجربی و افزودن به پنل کاربری تست پارک (30 هزار تومان)

خرید 5 مرحله آزمون آزمایشی آنلاین کنکور ریاضی و افزودن به پنل کاربری تست پارک (30 هزار تومان)

خرید 5 مرحله آزمون آزمایشی آنلاین کنکور انسانی و افزودن به پنل کاربری تست پارک (30 هزار تومان)

خرید 5 مرحله آزمون آزمایشی آنلاین کنکور زبان و افزودن به پنل کاربری تست پارک (30 هزار تومان)

خرید 5 مرحله آزمون آزمایشی آنلاین کنکور هنر و افزودن به پنل کاربری تست پارک (30 هزار تومان)

6-بهترین محرک خارجی

مشخصاً برای رسیدن به هدف نیاز به انگیزه وجود دارد تا این انگیزه انرژی لازم را آزاد کند و بر اساس آن به سمت موفقیت حرکت کنیم. مستقل از انگیزه‌های درونی (Intrinsic Motivation) که به آرزوها و دلایل شخصی افراد مرتبط است، انگیزه‌دهنده‌ها و موتورهای محرک بیرونی نیز اهمیت ویژه‌ای دارند. آزمون آزمایشی یک محرک قوی برای هل دادن (Push) افراد به سمت مطالعه بیشتر است. به ویژه آزمون های آزمایشی آنلاین تست پارک با استفاده از سوالات واقعی کنکورهای سال های پیشین، میتوانند انگیزه داوطلبان کنکور را افزایش دهند.

خرید 5 مرحله آزمون آزمایشی آنلاین کنکور تجربی و افزودن به پنل کاربری تست پارک (30 هزار تومان)

خرید 5 مرحله آزمون آزمایشی آنلاین کنکور ریاضی و افزودن به پنل کاربری تست پارک (30 هزار تومان)

خرید 5 مرحله آزمون آزمایشی آنلاین کنکور انسانی و افزودن به پنل کاربری تست پارک (30 هزار تومان)

خرید 5 مرحله آزمون آزمایشی آنلاین کنکور زبان و افزودن به پنل کاربری تست پارک (30 هزار تومان)

خرید 5 مرحله آزمون آزمایشی آنلاین کنکور هنر و افزودن به پنل کاربری تست پارک (30 هزار تومان)

7-بانک سوال

بد نیست هرزگاهی در لابلای تست‌های کنکور یک تعدادی تست تالیفی (تالیف فعلان این حوزه که شناخت از تست‌های آزمون اصلی دارند) هم بزنیم و ببینیم وضعیت‌مان در برخورد با تست‌های جدیدتر چگونه است. تست‌های کنکور آزمایشی عموماً با هدف آموزش طراحی می‌شوند و می‌توانند بانک مناسبی برای به تسلط رسیدن داوطلب باشند.

8-کارنامه‌‌های تحلیلی

در آزمون های تست پارک کارنامه تحلیلی قوی در اختیار داوطلب قرار می گیرد تا نقاط قوت و ضعف خود را پیدا کند و وضعیت خود را در بین سایر داوطلبان بررسی کند.

خرید 5 مرحله آزمون آزمایشی آنلاین کنکور تجربی و افزودن به پنل کاربری تست پارک (30 هزار تومان)

خرید 5 مرحله آزمون آزمایشی آنلاین کنکور ریاضی و افزودن به پنل کاربری تست پارک (30 هزار تومان)

خرید 5 مرحله آزمون آزمایشی آنلاین کنکور انسانی و افزودن به پنل کاربری تست پارک (30 هزار تومان)

خرید 5 مرحله آزمون آزمایشی آنلاین کنکور زبان و افزودن به پنل کاربری تست پارک (30 هزار تومان)

خرید 5 مرحله آزمون آزمایشی آنلاین کنکور هنر و افزودن به پنل کاربری تست پارک (30 هزار تومان)

9-فیدبک گرفتن از سوالات آزمون (رفع سوتی‌ها و بی‌دقتی‌ها)

بخش عمده‌ای از سوتی‌های محاسباتی و بی‌دقتی‌های بچه‌گانه که همیشه روی اعصاب داوطلب است در آزمون آزمایشی در وهله اول شناسایی می‌شود. در مرحله بعد با توجه به اینکه این موضوع به طور واقعی یک بار اتفاق افتاده همواره ملکه ذهن فرد می‌شود و باعث می‌شود دیگه اون اشتباه را نکند. پس آزمون آزمایشی کمک بسیار بزرگی برای رفع ایرادات فردی است. مشکل عدم تمرکز و بی دقتی‌های محاسباتی با کمک افزایش تجربه در حل تست در شرایط واقعی حل خواهد شد.

منبع: سنجش، کافه تدریس

جمع بندی مباحث مربوط به آزمون آزمایشی کنکور:

مجددا تاکید می شود که استفاده از کنکورهای آزمایشی می تواند از جنبه های مختلفی به عملکرد شما در کنکور کمک کند. افزایش مهارت تستزنی، افزایش دقت، افزایش قدرت مدیریت زمان و اعمال تکنیک های مختلف تستزنی همگی از مزایای استفاده از آزمون های آزمایشی هستند. با این حال، کیفیت سوالات و هم سطح بودن با سوالات کنکور بسیار حائز اهمیت است. در تست پارک، کنکور آزمایشی آنلاین طراحی شده و در دسترس همه داوطلبان رشته های تجربی، ریاضی، انسانی، زبان و هنر قرار گرفته اند. نکته مهم در این موضوع استفاده از سوالات کنکورهای سال های پیش در این آزمون های آزمایشی آنلاین است. نکته مهم دیگر این است که برای استفاده از این آزمون ها، می توانید در منزل اقدام کنید و در زمان دلخواه خودتان آزمون ها را برگزار کنید. البته توصیه کارشناسان تست پارک، برگزاری آزمون ها راس ساعت 7:30 صبح است تا بیشترین شباهت را به کنکور سراسری از حیث قرار گرفتن در موقعیت کنکور داشته باشد. پس از خرید آزمون ها، می توانید در ساعت دلخواه خود از پنل کاربری، آزمون آزمایشی تست پارک را شروع کنید. برای خرید آزمون های آزمایشی آنلاین تست پارک روی لینک های زیر کلیک کنید.

خرید 5 مرحله آزمون آزمایشی آنلاین کنکور تجربی و افزودن به پنل کاربری تست پارک (30 هزار تومان)

خرید 5 مرحله آزمون آزمایشی آنلاین کنکور ریاضی و افزودن به پنل کاربری تست پارک (30 هزار تومان)

خرید 5 مرحله آزمون آزمایشی آنلاین کنکور انسانی و افزودن به پنل کاربری تست پارک (30 هزار تومان)

خرید 5 مرحله آزمون آزمایشی آنلاین کنکور زبان و افزودن به پنل کاربری تست پارک (30 هزار تومان)

خرید 5 مرحله آزمون آزمایشی آنلاین کنکور هنر و افزودن به پنل کاربری تست پارک (30 هزار تومان)