آموزش تضمینی کتاب 504 Absolutely Essential Words


آموزش تضمینی کتاب 504 Absolutely Essential Words با ضمانت استرداد وجه در صورت عدم یادگیری در پایان دوره


 ثبت نام آموزش آنلاین انگلیسی 


کتاب 504 Absolutely Essential Words از جمله معروفترین کتب آموزش زبان انگلیسی است و به عنوان یک مرجع برای کنکورهای کارشناسی ارشد، دکتری تخصصی، MSRT و TOLIMO مطرح است. این کتاب با آموزش 504 کلمه کاملا کاربردی و مورد نیاز در زبان انگلیسی از مهمترین مراجع برای افرادی است که قصد یادگیری زبان انگلیسی را دارند. با این حال، با توجه به حجم بالای کلماتی که در این کتاب آموزش داده می شود، به خاطر سپردن کلمات این کتاب در درازمدت دشوار است. مشکل دیگری که در سر راه مطالعه این کتاب وجود دارد، حجم بالای کلماتی است که در این کتاب آموزش داده می شوند. این حجم زیاد باعث می شود که مطالعه آن خسته کننده باشد و بسیاری از خوانندگان بعد از مدتی کتاب را نیمه کاره رها می کنند. بنابراین، دو مشکل بزرگ برای خوانندگان کتاب 504 Absolutely Essential Words وجود دارد.

  • فراموشی کلمات در طولانی مدت  
  • روند فرسایشی و خسته کننده مطالعه کتاب

 ثبت نام آموزش آنلاین انگلیسی 

موزش تضمینی کتاب 504 Absolutely Essential Words

برای رفع این دو مشکل، متخصصین تست پارک با بهره گیری از جدیدترین روش های آموزش زبان، سامانه ای طراحی کرده اند که به کاربر کمک می کند تا کلمات را به حافظه بلند مدت خود بسپارد. در این روش، در طول دوره فراگیری واژه ها، هر واژه در چندین نوبت از کاربر امتحان گرفته می شود تا اینکه از یادگیری آن کلمه اطمینان حاصل شود. پیش از فراگیری هر درس، کاربر می بایست به کلمات درس قبل و چند کلمه به صورت semi-random نمایش داده می شوند، پاسخ دهد. روند انتخاب کلمات به صورت semi-random تحت یک الگوریتم بسیار پیچیده انجام می شود و این الگوریتم به گونه ای طراحی شده تا هر کلمه در بهترین زمان ممکن از کاربر امتحان گرفته شود.

  ثبت نام آموزش آنلاین انگلیسی  


 همینطور، شیوه آزمون گیری این سامانه به گونه ای است که کلمات نه تنها از انگلیسی به فارسی، بلکه از فارسی به انگلیسی نیز از کاربر امتحان گرفته می شوند. این موضوع باعث می شود که کلمات با ماندگاری بیشتری در ذهن خواننده ثبت شوند. 


یکی از بزرگترین مزایای سامانه طراحی شده توسط متخصصین تست پارک ، روند فراگیری کلمات است. با توجه به تعداد زیاد کلمات این کتاب، مطالعه کتاب بسیار خسته کننده است و بخش قابل توجهی از خوانندگان بعد از مطالعه چند درس اول کتاب، از مطالعه خسته شده و کتاب را رها می کنند. در این روش، روند یادگیری کلمات حالت یک بازی را دارد و مطالعه کنندگان مداوما به دنبال ادامه بازی و در نتیجه ادامه یادگیری کلمات هستند. این موضوع باعث می شود که خواننده در طول روند یادگیری کلمات بیشترین تمرکز و حضور ذهن را داشته باشد. روند بازی-گونه یادگیری باعث افزایش ممارست خواننده و لذت بردن از یادگیری می شود. 

 ثبت نام آموزش آنلاین انگلیسی 


لازم به ذکر است که روند مطالعه هر درس به گونه ای است که زمان کمی از کاربر می گیرد و تنها چند دقیقه طول می کشد تا آزمون کلمات فراگرفته شده پیشین امتحان گرفته شده و کلمات جدید مطالعه شوند. به طور خلاصه از مزایای سامانه طراحی شده توسط متخصصین تست پارک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • آموزش تضمینی کلمات و سپردن کلمات به حافظه بلند مدت
  • بازی-گونه بودن روند یادگیری کلمات و لذت بخش بودن یادگیری
  • زمان کوتاه مورد نیاز برای مطالعه هر درس جهت جلوگیری از کسل کننده شدن

با توجه به ویژگی های ممتاز سامانه طراحی شده توسط متخصصین تست پارک، یادگیری کلمات کتاب کاملا تضمین شده است و در صورت عدم یادگیری، در پایان دوره وجه پرداختی به خواننده بازگردانده می شود.

  ثبت نام آموزش آنلاین انگلیسی  


;
آموزش تضمینی کتاب 504 Absolutely Essential Words; آموزش 504; آموزش زبان; آموزش زبان انگلیسی; آموزش 504 واژه; 504; کتاب 504; روش نوین زبان انگلیسی; روش نوین آموزش زبان انگلیسی;;


Copyright © 2016-2017. All Rights Reserved.

تمامی حقوق محتوای این وب سایت متعلق به تست پارک است و هر گونه کپی برداری ممنوع و پیگرد قانونی دارد.


طراحی سایت  سامانه آزمون ساز  دناکو